אודות

רועי קנטן החל את דרכו המקצועית בתחום הסאונד, הרדיו והתקשורת עם גיוסו לשירות צבאי בשנת 2006 בגלי צה"ל ובגלגלצ במסגרת "העתודה הטכנולוגית". לאחר שחרורו בשנת 2009 ,עבד שנתיים בתחנת הרדיו האזורית "קול ברמה", בתור טכנאי סאונד.

בשנת 2011 עבר לתחנת הרדיו "קול חי", לשמש כטכנאי סאונד, והקלטות תשדירים וג'ינגלים בתחנת הרדיו האזורית.

כיום, כשהעולם כולו מורכב ממילים (סאונד) ישנה חשיבות רבה לתוצר הסופי של גל הקול. כל כלי התקשורת והרשתות החברתיות המעלים קמפיינים שיווקים בצורות שונות בארץ ובעולם מבוססים על גלי קול בעוצמות שונות הבנויות על אודיו ווידיאו. לכן, כשבוחרים איש מקצוע לעבודה על קמפיין שיווקי ברדיו או בטלוויזיה, וכן לעבודות סאונד שונות ברשת האינטרנט או באירועים ומופעים פומביים, חשוב לבחור את האדם המתאים ביותר לעבודה כזו, כדי שיוציא את המקסימום האפשרי.

רועי אשר באמתחתו ניסיון של אלפי שעות בהקלטת והפקת תשדירים, פרומואים וג'ינגלים לכל המדיות, הקלטת תוכניות ומופעים חיים באולפן ובשטח, הקלטת אישי ציבור, שדרים ומוזיקאים מכל הסגנונות, הקלטת ועריכת פוסט פרודקשן מכל הסוגים, הקלטת קטעי קריינות לכל מטרה ובכל תצורה מול קריינים וקרייניות בקולות שונים ומגוונים בשפה העברית והאנגלית לבחירה, יוכל להפיק את המרב מכל מוצר סאונד שתבחרו והעיקר שתצאו מרוצים 🙂

איכות, מקצועיות, אמינות, שירות ויחס אישי בהם דוגל רועי, יהפכו את מוצר הסאונד שלכם ליהלום מלוטש ואיכותי.

דילוג לתוכן