מחפשים דרך מקורית להפתיע חברים שמתחתנים או בן משפחה שחוגג יום הולדת? מיציתם את כל המתנות השגרתיות שיש לתת לאירועים? מחפשים מזכרת מיוחדת לשנים הבאות? אתם לא לבד. יותר ויותר אנשים בוחרים לגוון את המתנות המסורתיות ולבחור להקליט שיר במתנה לחגיגית האירוע הקרוב לליבן. הקלטת שיר בהפתעה היא חווייה כשלעצמה גם בשבילכם, מחווה יחודית ומרגשת שקרוב לוודאי תזכר לשנים ארוכות.

אז מה זה שיר בהפתעה?

שיר בהתפעה הוא קטע קול, שיר או הקדשה שאותו תרצו לתת כמתנה ייחודית ומושקעת לאהובים עליכם. שיר אותו תוכלו להקליט לבדכם, עם חברים, משפחה ואפילו ע"י מפורסמים. הקלטת שיר במתנה מתבצעת באולפן הקלטות מיוחד, עם מפיק מוזיקאלי מנוסה שיוכל להכווין אתכם ולסייע לכם ליצור מתנה מושלמת – מושקעת, איכותית ומיוחדת.

דוגמאות לשירים בהפתעה למגוון אירועים:

איך בוחרים שיר במתנה? 

קודם כל בוחרים קונספט בהתאם לאירוע שנבחר. למשל, הקלטת שיר בהפתעה ליום הולדת יכלול לרוב שיר יומולדת או ברכה אישית לחוגג ואילו שיר הפתעה לחתן והכלה לרוב יתבסס על שיר רומנטי וברכה לזוג המאושר. כשאתם בוחרים לתת למישהו שיר בפתעה, אנו ממליצים לבחור בשיר שהוא מכיר או שמסמל עבורכם משהו מיוחד. כמו כן, ניתן לשנות לחלוטין את המילים של השיר בהתאם לכל רעיון שעלו בדעתכם, לרבות יצירת הקדשות ושירים עם קולות של מפורסמים כפי שהוצג בדוגמאות מעלה. 
בשורה התחתונה, מדובר במתנה אישית, ייחודית ומרגשת. בחרו לתת שיר בהפתעה שמייצג עבורכם את האדם האהוב לו אתם מקדישים את המתנה הייחודית או מנגד, שיר בעל משמעות וערך מוסף, בהתאם לאירוע אותו אתם חוגגים.

מתעניינים בהקלטת שיר בהפתעה? נא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן